ΑΘΛΗΤΙΚΑ 

Last updated: last week

Δείτε το πρόγραμμα του 5ου ομίλου Γ’ Εθνικής που συμμετέχουν η Α.Ε. Μοσχάτου και ο Φωστήρας

 

Σύμφωνα με δημοσίευμα από το stoplekto.gr


1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ανω Μερά

Ακράτητος – Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά – Φωστήρας

ΑΕ Μοσχάτου – Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού

Ηλυσιακός – Καλλιθέα

ΑΠΟ Κερατσίνι – Άγιοι Ανάργυροι

2η αγωνιστική

Ακράτητος – Άγιος Ιερόθεος

Ανω Μερά – Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου

Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΠΟ Κερατσίνι

Καλλιθέα – Άγιοι Ανάργυροι

3η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός Πειραιά

ΑΕ Μοσχάτου – Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου – Ανω Μερά

Ηλυσιακός – Κηφισιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – Φωστήρας

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιος Ιερόθεος

Εθνικός Πειραιά – Θύελλα Καμαρίου

Ακράτητος – Ηλυσιακός

Ανω Μερά – ΑΠΟ Κερατσίνι

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Φωστήρας – Καλλιθέα

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός Πειραιά

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος

Καλλιθέα – Ανω Μερά

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά

Πανθηραϊκός – Φωστήρας

6η αγωνιστική

Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιοι Ανάργυροι

Εθνικός Πειραιά – Καλλιθέα

Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Ανω Μερά – Πανθηραϊκός

Κηφισιά – Φωστήρας

7η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου

Πανθηραϊκός – Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας – Ακράτητος

Κηφισιά – Ανω Μερά

8η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

ΑΠΟ Κερατσίνι – Καλλιθέα

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Εθνικός Πειραιά – Κηφισιά

Ακράτητος – Ανω Μερά

9η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι

Πανθηραϊκός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Φωστήρας – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου

Ανω Μερά – ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός Πειραιά – Ακράτητος

10η αγωνιστική

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ανω Μερά

Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός Πειραιά

11η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού

Κηφισιά – Καλλιθέα

Ανω Μερά – Άγιοι Ανάργυροι

Ακράτητος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Εθνικός Πειραιά – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου

12η αγωνιστική

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Ερμής Κορυδαλλού – Ανω Μερά

Καλλιθέα – Ακράτητος

Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός Πειραιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Ανω Μερά – Φωστήρας

Ακράτητος – Πανθηραϊκός

Εθνικός Πειραιά – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ηλυσιακός

Leave a Reply



(Your email will not be publicly displayed.)


Captcha Code

Click the image to see another captcha.